Centrum Fizjoterapii Fizjowork

Manufaktura Portretów to nie tylko zdjęcia, zajmuję się również produkcją filmów promocyjnych, wideo relacji, wywiadów, zapraszam do współpracy.

Czytaj dalej

Strajk Przedsiębiorców

Ja to widziałemtak, miałem i wciąż mam sporo przemyśeń co do dzisiejdzego dnia i tego co tam zobaczyłem, nie chciałbym tego komentować w emocjach, więc po przemyśleniu tego na spokojnie zdam relację, bo toco zobaczyłem, było niepokojące.

 

Czytaj dalej

Ogólnopolskie Zgrupowanie Piłkarskie Junior Amp Futbol

Zrnów z wizytą na zgrupowaniu AMP Futbol zawsze cudowna atmosfera, cuwodni ludzie, świetni trenerzy, gdzie Przemek Świercz w nowej roli, świetnie to wygląda, obserwuję ich od 3 lat i zaczyna to wyglądać coraz lepiej, uwielbiam wizyty w tym miejscu....

Czytaj dalej

Wypas Burger, sesja zdjęciowa.

Nazwa lokalu nie jest przypadkowa, bugrery są naprawdę wypasione, zdjęcia przedstawiają Hamburgery,frytki, krążki cebulowe takimi jakie podaje się klientom, sam miałem okazję spróować, poza tym ,że są tworzone z pasją, ze świeżych produktów, to są pokaźnych rozmiarów w przystępnej cenie, świetna atmosfera, klimatyczny ogródek, gorąco polecam. Jedzenie trzorzone z pasją.

Czytaj dalej

Strajk Przedsiębiorców 23.05.20

Kolejny strajk i kolejne skandaliczne zachowania policji w tym zakmnięcie grupy ok 30 dziennikarzy w kółku gdzie nie mogliśmy przez ponad godzinę wyjść, wykonywać swojej pracy.

Czytaj dalej

Legia - Cracovia

Przegrać z lepszy to nie wstyd, poza tym po uczciwej walce, na wyjeździe.....ale zastanawia mnie jedno, kiedy Cracovia będzie wreszcie miała napastnika z prawdziwego zdarzenia? i żrodkowego pomocnika, takiego, który będzie umiał wziąć ciężar gry na siebie? ehhhhh, a co do mżonek o mistrzostwie....no niestety, jeszcze nie teraz, jeszcze za wcześnie, przegrana z mistrzem, wicemistrzem.....żeby zdobyć tytuł trzeba mistrza znokautować a to się nie udało....nie było nawet blisko, Legia poza zasięgiem, może poza kilkoma przebłyskami w 2 połowie.

24 kolejka PKO Ekstraklasy : Legia Warszawa - Cracovia

Czytaj dalej

Cracovia - Śląsk Canon Test

Owocna wizyta na stadionie Cracoii, najpierw wywiad, potem zdjęcia, oto kilka z nich wykonanych dzięki Canon Polska oraz Fotoforma. Tutaj zestaw Canon 1DXm2 + 400 mm f2.8 i Canon 1DXm1 + 11-24mm f4.

Czytaj dalej

Śledź mnie w social media:

Copyright © 2021 Maciej Gillert - FOTOGRAFIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: e-Łysogóry

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Gillert. Dokładne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.